Apie mus

2006 m. įkurta UAB Agrogenetika, yra viena didžiausią pasiūlą turinčių veislininkystės įmonių Lietuvoje.

Imonė teikia šias paslaugas:

- Bulių sperma iš Vokietijos, Austrijos, Norvegijos, JAV, Kanados ir Olandijos;

- ​Konsultacijos veislininkystės klausimais;

- Bandos sėklinimo planų sudarymai;

- Prekyba sėklinimo įranga;

​- Prekyba veisliniais gyvuliais.

 

Pasirašę sutartį 2009 metų žiemą su Norvegijos galvijų augintojų asociacija GENO tapome atstovais ir platiname Norvegijos žaliųjų galvijų veislės genetinę medžiagą Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje ir Bulgarijoje. Labai geri ir šilti ryšiai sieja su RINDERALIANZ ir Osnabriuko (OHG) galvijų augintojų asociacijomis. Mūsų ūkininkai labai gerai atsiliepia apie Sahsen-Anhalt asociacijos bulių - MERINIT, ZUNDER, JEFF, JANCKER, JOBAK - palikuonis. Osnabriuko galvijų augintojų asociacijos bulius RAMOS yra vienas žymiausių bulių pasaulyje, o bulius WIZZARD yra lyderis pasaulyje pagal pieno riebalų ir baltymų gerinimą. Šių metų topas - bulius BOOM. Tai įvertintas pagal dukterų produktyvumą, labai aukštos genetinės vertės, bulius reproduktorius. Taip pat, bendradarbiaujame su Austrijos veislininkystės atstovais - Genetic Austria. Jos pieno-mėsos tipo Simentalų galvijų veislė darosi vis populiaresnė Lietuvos ūkininkų tarpe.
 

Be minėtų kompanijų tiekiamos veislių genetinės medžiagos, UAB Agrogenetika savo pasiūloje turi visą eilę mėsinių galvijų veislių bulių spermos, kaip Šarolė, Limuzinai, Belgijos mėlynieji ir t.t. 

 

Mūsų įmonės asortimente taip pat galite rasti ir naujausiais mokslo ir sėklinimo technologijų pasiekimais sukurtų produktų: genominių bulių spermos, seksuotos spermos XX ir seksuotos spermos XY, Spermos Vital, A2A2 bulių bei BB bulių spermos.


Plačiau apie bulius ir atliekamas paslaugas bei siūlomas prekes rasite informaciją mūsų internetiniame puslapyje.

Mūsų tikslas - patenkinti išrankiausią ūkininką, sudaryti galimybes sukurti konkurencingą bandą su mažiausiomis sąnaudomis ir didžiausiu pelnu.

Linkime sėkmės ir ištvermės,
UAB Agrogenetika kolektyvas